York Olsztyn

      1 komentarz do York Olsztyn

Szukam yorka w Olsztynie, ale jeszcze nie znalazłam odpowiedniego. Myślicie że opłaca się jechać dalej po yorka czy wszystkie są takie same i mogę tylko stracić czas?

Yorkshire Terrier Nelunia

Yorkshire Terrier Nelunia

Opłaci się albo i nie, bo zależy od tego jakie masz oczekiwania. Tak naprawdę ogłoszenia niekoniecznie odzwierciedlą yorka jakim jest w rzeczywistości. Dlatego możesz wybrać się na darmo. Idealny york to taki, który jest zdrowy, zadbany, najlepiej jeszcze szczeniak. Oczywiście możesz próbować szukać dalej, w końcu każdy york jest inny.

1 thought on “York Olsztyn

  1. Yorasek

    Szykuję się z moim psiakiem do pierwszej wystawy. Mój york jest naprawdę świetny, myślę że ma duże szanse. No ale nie chciałabym z nim jeździć gdzieś daleko. Rozważałam wszystkie możliwe opcje. Wymyśliłam, że to będzie Olsztyn lub okolice. Też mieszkam właśnie w okolicy, więc z dojazdem nie będzie problemu. Jednak tutaj rodzi się pytanie – czy w najbliższym czasie będzie tutaj gdzieś jakaś wystawa? Bo też nie chciałabym z tym czekać kilka lat, bo psiak będzie już za stary heh : ) Jeśli ktoś ma jakieś nieoficjalne informację to proszę bardzo o pomoc.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *