York opinie

      1 komentarz do York opinie
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Jakie są wasze opinie na temat yorków? Chodzi mi o to, czy warto mieć takiego psa, czy jest kłopotliwy i co ogólnie o nim myślicie?

Yorkshire Terrier Nelunia

Yorkshire Terrier Nelunia

Yorki to bardzo fajne pieski, takie małe i słodkie z wyglądu. Są bardzo aktywne, lubią ruch i towarzystwo ludzi. Chętnie przebywają w obecności swojego opiekuna, domagając się na przykład pieszczot w tym głaskania. Moja opinia jest taka, że yorki są jak najbardziej ciekawymi psami. Można się nimi pochwalić. Zadbane wyglądają genialnie. Sam chętnie bym takiego kupił, gdybym miał warunki.

1 thought on “York opinie

  1. Yorasek

    Myślicie, że york nadaje się do tego żeby żyć w dużej rodzinie z dwójką małych dzieci? Czekam na opinie. Chciałabym właśnie takiego yorka, ale nie wiem czy nie będzie się on męczył przy czwórce dzieci. Mieszkamy na szczęście w domu to będzie miał dostęp do ogrodu, będzie mógł biegać do woli, więc z ruchem nie będzie miał żadnego problemu. Mimo tego, że mamy dom to nie chcemy dużego psa, właśnie ze względu na dzieci. Obawiam się. Taki york chyba nie będzie za bardzo groźny dla dzieci? Jeśli się mylę o proszę mnie wyprowadzić z błędu.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *