York opis rasy

      1 komentarz do York opis rasy
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Szukam solidnego opisu psa rasy york, to znaczy chce dowiedzieć się dosłownie wszystkiego i to przede wszystkim żeby te informacje były zgodne z rzeczywistością. Jakieś propozycje?

Kokunia (2 latka) - właściciel Kinga

Kokunia (2 latka) – właściciel Kinga

Niejednokrotnie przekonałam się że internet trochę kłamie. Czasem zdarzają się jakieś niedorobione strony, na których zamieszczane są teksty byle były o psach i to wszystko. Jeżeli zależy ci na faktach i informacjach zgodnych z rzeczywistością, powinieneś szukać stron profesjonalnych, które tworzone są solidnie, a nie od niechcenia. Poza tym wybierz się do biblioteki, tam znajdziesz na pewno książki na ten temat.

1 thought on “York opis rasy

  1. Martyna

    Najlepszym rozwiązaniem według mnie jest sięgnięcie po strony hodowców, których trochę w Internecie jest, bo tam można liczyć na informacje od osób, które często zajmują się hodowlą Yorków przez wiele lat. Na takich stronach york opis rasy będzie na pewno profesjonalnie przedstawiony a można również uzyskać wiele innych, cennych informacji dotyczących tej rasy, jak choćby sposób hodowania szczeniaków, by odpowiednio się zachowywały, czy dieta, która powinna być stosowana, by York się zdrowo rozwijał.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *