York pielęgnacja

      1 komentarz do York pielęgnacja

Szukam szczotki do czesania yorków aby móc pielęgnować swojego psa, ale bez efektu, bo w zasadzie nie wiem jaka powinna być?

Yorkshire Terrier Kira - właściciel Kajunia

Yorkshire Terrier Kira – właściciel Kajunia

Po prostu zapytaj o szczotkę do czesania yorków i ci dadzą. Dostaniesz ja w każdym sklepie, w którym tylko mają cokolwiek dla psów tej rasy. Akurat szczotka jest podstawowym gadżetem przeznaczonym dla psów więc spokojnie, znajdziesz odpowiednią. Pielęgnacja jest elementem hodowli, dlatego szczotki tego rodzaju szczególnie popularne są w sklepach internetowych. Może zacznij od ich przeglądu.

1 thought on “York pielęgnacja

  1. Martyna

    Yorki potrzebują takiej szczotki, która przede wszystkim nie rani ich skóry podczas czesania. Warto, więc szukać takich szczotek, który mają długie ząbki, bo w ten sposób szczotka będzie dostosowana do długości sierści psa. Z drugiej strony nie można zapominać, by końcówki ząbków były również odpowiednio stępione, bo w ten sposób york pielęgnacja może być wykonywana bez ryzyka, że się zrani Yorka. Warto unikać przede wszystkim takich szczotek, które mają bardzo gęsto ułożone ząbki a także grzebieni, które wykonane są z metalu.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *