York pies sprzedam

      1 komentarz do York pies sprzedam
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Sprzedam dorosłego yorka. Jest dla mnie zbyt kłopotliwy. Psuje wszystko dookoła. Ciągle szczeka. Mam go po prostu dość. Sprzedam prawie za bezcen tylko czy ktoś go zechce?

york

York Nelunia – nie jest częścią treści

Jeżeli nie opiszesz go w ten sposób, to ze względu na cenę może ktoś się skusi, ale z drugiej strony też nie możesz tak po prostu kłamać. Dodaj ogłoszenie w internecie i przede wszystkim spróbuj znaleźć w nim co najmniej kilka zalet. To zawsze pozytywnie będzie działać na klientów. A może ktoś szuka takiego yorka, żeby móc trochę się natrudzić i wytresować go po swojemu.

1 thought on “York pies sprzedam

  1. Prosta

    Moja sunia york nie dawno urodziła. Wśród szczeniąt jest także jeden pies, którego chętnie sprzedam osobie z zamiłowaniem do takich psiaków. Proszę o kontakt tylko I wyłącznie osoby, które już kiedyś miały do czynienia z tą rasą psów. Chcielibyśmy także, żeby osoba ta najpierw nas odwiedziła parę razy. Nie chcemy oddawać psa osobie obcej, której pies nie będzie w ogóle znał. To bardzo ważne, bo psiak jest bardzo płochliwy. Nie jest to pies, który byłby otwarty. Ma srebrno złote włosie. Pies zadbany, zdrowy. Do sprzedaży za kilka tygodni.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *