York pomorskie

      1 komentarz do York pomorskie
Click to rate this post!
[Total: 12 Average: 3.5]

Chce kupić yorka. Jestem z Gdańska i nie ukrywam, że najbardziej jestem zainteresowany ogłoszeniami z województwa pomorskiego. Może ktoś z was ma szczeniaka na sprzedanie?

Yorkshire Terrier Fido - właściciel Patrycja

Yorkshire Terrier Fido – właściciel Patrycja

A nie lepiej poszukać ogólnie w internecie takich ofert? Przecież są różne serwisy z ogłoszeniami, a tam nie brakuje ogłoszeń dotyczących yorków. Jak wpiszesz odpowiednie hasła do wyszukiwarki, to nawet wyświetli ci tylko te z pomorskiego. Myślę, że nawet znajdziesz kilka ogłoszeń z samego Gdańska. Musisz tylko umiejętnie poszukać.

1 thought on “York pomorskie

  1. Martyna

    Zawsze można rozpocząć szukanie od stron z ogłoszeniami. Na wielu takich stronach są kategorie, które związane są również z największymi miastami czy regionami Polski. W ten sposób można wyszukiwać jedynie ogłoszenia york pomorskie, czyli związane z regionem pomorskim czy miastem w tym regionie, w którym się mieszka. Z drugiej strony można w ogóle szukać w Internecie ogłoszeń o Yorkach na sprzedaż czy do oddania, choć wiadomo, że w takim przypadku czasami trzeba udać się do oddalonej miejscowości, by móc psa zobaczyć, zanim się go kupi.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *