York pomorskie

      1 komentarz do York pomorskie
[Głosów:7    Średnia:4/5]

Chce kupić yorka. Jestem z Gdańska i nie ukrywam, że najbardziej jestem zainteresowany ogłoszeniami z województwa pomorskiego. Może ktoś z was ma szczeniaka na sprzedanie?

Yorkshire Terrier Fido - właściciel Patrycja

Yorkshire Terrier Fido – właściciel Patrycja

A nie lepiej poszukać ogólnie w internecie takich ofert? Przecież są różne serwisy z ogłoszeniami, a tam nie brakuje ogłoszeń dotyczących yorków. Jak wpiszesz odpowiednie hasła do wyszukiwarki, to nawet wyświetli ci tylko te z pomorskiego. Myślę, że nawet znajdziesz kilka ogłoszeń z samego Gdańska. Musisz tylko umiejętnie poszukać.

One thought on “York pomorskie

  1. Martyna

    Zawsze można rozpocząć szukanie od stron z ogłoszeniami. Na wielu takich stronach są kategorie, które związane są również z największymi miastami czy regionami Polski. W ten sposób można wyszukiwać jedynie ogłoszenia york pomorskie, czyli związane z regionem pomorskim czy miastem w tym regionie, w którym się mieszka. Z drugiej strony można w ogóle szukać w Internecie ogłoszeń o Yorkach na sprzedaż czy do oddania, choć wiadomo, że w takim przypadku czasami trzeba udać się do oddalonej miejscowości, by móc psa zobaczyć, zanim się go kupi.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *