York poród

      1 komentarz do York poród

Mój york spodziewa się małych yorków. Trochę się obawiam jak to wszystko będzie wyglądało, czy sobie poradzę. W ogóle jak wygląda taki poród yorka?

Yorkshire terrier Timuś

Yorkshire terrier Timuś

Musisz przede wszystkim zachować ostrożność. Przygotować odpowiednio legowisko, tak by można było później po porodzie szybko sprzątnąć i zostawić w nim swoje pieski. O to można dopytać weterynarza. Legowisko trzeba przygotować zdecydowanie wcześniej, żeby york wiedział gdzie ma swoje miejsce. Poród może odbyć się szybko i bez twojej pomocy. W razie problemów musisz skonsultować się ze specjalistą.

1 thought on “York poród

  1. Piona37

    Mój pies – rasa york jest w ciąży. Niedługo chyba czeka nas poród. Tak się zastanawiam jak to wszystko będzie wyglądało. Czy ktoś wie jak to wygląda? Taki mały psiak. Nie umiem sobie tego wyobrazić. Proszę o jakieś informacje. Na razie pilnuję, aby pies nie wykonywał jakiś gwałtownych ruchów. Nie chcę aby nic mu nie zagroziło. Chyba boję się bardziej niż przy swoim porodzie. Nie wiem co robić. Wiem, że to u psów jakoś tak samo wychodzi, ale stresuję się strasznie. Poproszę o wszelkie informacje na ten temat. Jeśli ktoś wie to poproszę o porady. Jak to u was było?

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *