York rasa psa

      1 komentarz do York rasa psa

York to to samo co terrier york? W internecie trafiam na różne nazwy i już się gubię. Czy to są jakieś odmiany? Jaka to w końcu rasa?

Yorkshire Terrier Nelunia

Yorkshire Terrier Nelunia

Prawidłowa rasa tego psa brzmi yorkshire terrier, ale jak zauważyłeś, mówi się na niego dość różnie. To znaczy, że możesz mówić york i terrier, a ktoś kto zna się na psach tej rasy bardzo dobrze będzie wiedział o co chodzi. Pies tej rasy jest dość popularny. Najczęściej mówi się po prostu york, tak w skrócie. Zresztą na pewno sam spotkałeś się z tą nazwą najwięcej.

1 thought on “York rasa psa

  1. Brat Oliwier

    York to naprawdę dziwna rasa psa. Te psy potrafią być miłe I słodkie, ale potrafią być też strasznie wredne. To wszystko u nich zależy od wielu rzeczy. Przede wszystkim charakter dojrzałego yorka będzie wypadkową cech wrodzonych, doświadczeń które zdobył przez całe życie. No ale z tym drugim to naprawdę różnie bywa. Bo tak naprawdę wszystko zależy od predyspozycji. Jak pies nie da się ułożyć to po prostu nic z nim nie zrobimy I będzie on robił z nami co tylko będzie chciał, a my tylko możemy sobie popatrzyć jak nam sika np po mieszkaniu.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *