York Rzeszów

      1 komentarz do York Rzeszów

W Rzeszowie ostatnio otworzyli salon dla psów i zastanawiam się, czy warto udać się tam ze swoim yorkiem, żeby na przykład zadbać o jego włosy, przystrzyc go trochę. Jak uważacie? Był ktoś kiedyś w takim salonie?

Yorkshire Terrier Papi

Yorkshire Terrier Papi

Ja myślę że to bardzo dobry pomysł jeżeli tylko stać cię na takie usługi. Ja nie raz była w salonie ze swoim yorkiem. Zajęli się nim profesjonalnie, a dzięki temu jego włosy są tak przepiękne, ma fajną fryzurkę. Polecam takie salony. Trzeba tylko patrzeć na doświadczenie i umiejętności pracowników.

1 thought on “York Rzeszów

  1. Psiotak

    Chciałabym psa w typie york. Czy Rzeszów ma takie miejsca w którym je znajdę? Chodzi mi o prawdziwa hodowle, a nie o osoby prywatne, które po prostu mają jakieś psy bez rodowodu, chcą się ich pozbyć. Mam już jednego terriera I jeżdżę z nim na wystawy, ale chciałabym drugiego. Niedawno właśnie przeprowadziłam się w okolice Rzeszowa I poznaję tutejszych hodowców no I ludzi. Tak się też zastanawiam czy w okolicy tutaj gdzieś organizowane są jakieś wystawy? Wcześniej bardziej jeździłam na wystawy na Śląsku, bo stamtąd pochodzę.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *