York schronisko

      1 komentarz do York schronisko
Click to rate this post!
[Total: 3 Average: 3.7]

Ostatnio byłam z siostrą w schronisku i widziałam ślicznego yorka. Co myślicie o tym, żebym takiego wzięła ze schroniska?

Yorkshire Terrier Papi

Yorkshire Terrier Papi

Z jednej strony uratujesz schronisko od problemu, bo zabierzesz im pas, z drugiej strony nie wiem czy to dobry pomysł. Taki york pewnie nie jest czystym rasowym yorkiem. Chociaż mogę się mylić. Pewnie nie jest zbyt zadbany. Ale to też zależy na czym ci zależy. Bo nie wszyscy marzą o rasowym yorku z rodowodem, o lśniących włosach, aby na przykład móc pokazywać się z nim na wystawach. Myślę też, że york w schronisku to ciężka zdobycz, praktycznie niemożliwa.

1 thought on “York schronisko

  1. inteligencja

    Chciałabym psa rady york. Brałam pod uwagę schronisko, ale u nas nie mają takich cudeniek – jak to powiedział facet w schronisku. Zawsze miałam psy ze schroniska. Są one znacznie bardziej miłe dla swoich właścicieli. Naprawdę potrafią się odwdzięczyć za okazaną mu troskę. Teraz myślałam o yorku. No ale z tym chyba nie jest tak łatwo. Jak widać ludzie się takich psiaków nie pozbywają. Raczej je sprzedają niż oddają do schroniska. Może to I lepiej, no ale w takim wypadku chyba nie będę miała yorka. Czy macie jakieś info o yorkach potrzebujących pomocy?

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *