York Śląsk

      1 komentarz do York Śląsk

Mieszkam na śląsku ze swoim yorkiem, który ostatnio trochę za bardzo zarósł. Ma długie włosy. Nie chce mu upinać grzywki kokardami i tego typu spinkami, bo to pies. Sam nie znam się na strzyżeniu. Znacie kogoś kto mógłby się nim zająć?

Wabi się Rysia - właściciel ANeta G.

Wabi się Rysia – właściciel Aneta G. (zdjęcie nie jest częścią treści)

Sam mógłbyś narobić mu tylko problemów, a jednak to pies który musi wyglądać atrakcyjnie. Proponuje ci, żebyś poszedł do salonu na psów. Tam twojego yorka obsłużą najlepiej. Zrobią mu odpowiednią i wygodną fryzurę. Nie będziesz musiał upinać, a w pielęgnacji wystarczy że ograniczysz się do czesania i kąpania.

1 thought on “York Śląsk

  1. Martyna

    Jeśli nie ma się czasu na dbanie o fryzurę Yorka, co znów jest bardzo ważne w przypadku Yorków to po prostu warto poszukać w Internecie informacji i jakimś salonie dla psów, który znajduje się w pobliżu. W takim przypadku można z niego regularnie korzystać, co z jednej stronie sprawi, że york śląsk będzie miał ładną fryzurę a jednocześnie jego sierść będzie zadbana, co ma spore znacznie również ze względu na jego zdrowie. W większych miastach na Śląsku na pewno znajdzie się jakiś profesjonalny salon fryzjerski dla psów.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *