York średni

      1 komentarz do York średni

Mój york jest raczej średni jeżeli chodzi o wielkość i automatycznie mając na myśli wagę, a zjada bardzo duże porcje. Czy jest z nim coś nie tak?

Yorkshire Terrier Keysi

Yorkshire Terrier Keysi

Może wydaje ci się że porcje te są duże. Skoro nie przybiera na wadze, a mianowicie nie jest otyły, to powinno być z nim wszystko w porządku, tym bardziej jeżeli zachowuje się normalnie. Może po prostu taki organizm, że dużo je a nie przybywa na wadze, tak jak jest z ludźmi. Powód do zmartwienia byś miał gdyby dużo jadł i tył. W takiej sytuacji nie masz przyczyny do strachu.

1 thought on “York średni

  1. Yorkusiek

    Mój york jest średni. Kocham tego psa. Karmię go zwykłą karmą z zoologicznego no I robię mu mięsko, ale nie codziennie. Tylko to jest drób, cielęcina lub jagnięcina z ryżem! Wspominam o tym, co chciałam przestrzec wszystkich posiadaczów yorków. Moja znajoma podawała swojemu yorkowi podroby. Nie skończyło się to dla psa dobrze. Po czasie okazało się, że wątroba I nerki mu zaczęły siadać, bo za dużo ich jadł. No I teraz biedny psiak dogorywa. Właścicielce szkoda psa I go nie chce uspać, a pies się męczy bo go boli. Nie róbcie tego swoim psom!

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *