York strzyżenie

      1 komentarz do York strzyżenie

Mój york jest już tak kudłaty, że przydałoby mu się solidne strzyżenie. Macie pomysły jak to zrobić albo kto zrobi to dobrze?

Pusia - właściciel Łukasz

Pusia – właściciel Łukasz

Ja bym nie ryzykował sam. To pies który ma nie tylko towarzyszyć, ale też wyglądać i to dobrze wyglądać. Niestety nie posiadam zdolności fryzjerskich i fryzjera ze mnie nie da się zrobić, dlatego nawet psu bym nie chciał zrobić krzywdy. W dużych miastach możesz znaleźć salon dla psów. Tam strzyżenie nie jest kosztowne, a twój york może zyskać nową i atrakcyjną fryzurkę. Wybierz się do takiego salonu podpytaj, przecież nie musisz od razu się decydować.

1 thought on “York strzyżenie

  1. Martyna

    Jeśli nie ma się doświadczenia ze strzyżeniem to na pewno jest to ryzykowne, by się decydować samemu, bo można psu zrobić krzywdę. Dobrym rozwiązaniem jest znaleźć salon fryzjerski, czy zajmujący się pielęgnowaniem psów i skorzystać tam z usług a przy okazji zobaczyć, jak wygląda takie york strzyżenie. W ten sposób można potem próbować już samodzielnie ostrzyc Yorka. Można też spróbować poszukać informacji a najlepiej gdzieś na forum, co pozwala dowiedzieć się o zagrożeniach, które mogą pojawić się przy takim strzyżeniu.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *