York Szczecin

      1 komentarz do York Szczecin
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Chce otworzyć sklep z artykułami dla zwierząt. Ponieważ lubię yorki, pomyślałem o sklepie z asortymentem dla yorków w Szczecinie. Myślicie że to ma sens?

Sisi - właściciel Renata

Sisi – właściciel Renata

Fajnie byłoby robić coś co się kocha. Mógłbyś dobrze wyposażyć sklep i zapewnić swoim klientom wszystko czego tylko mogą potrzebować yorki, ale pytanie czy to się opłaci. Bo w sumie Szczecin jest duży, ale czy na tyle by równie dużo było w nim yorków? Nie każdy ma psa, a jeżeli nawet to nie zawsze jest to york. Nie wiem jak będzie ze zbytem. Ogólnie pomysł świetny, ale musisz przekalkulować czy to ci się na pewno opłaci.

1 thought on “York Szczecin

  1. Martyna

    Szczecin nie jest takim dużym miastem, więc ciekawe jak z popytem. Dobrym rozwiązaniem byłoby połączenie sklepu stacjonarnego z takim działającym w Internecie, gdzie będą tylko produkty właśnie kierowane do właścicieli Yorków. Generalnie york szczecin jest popularną rasą i myślę, że na rynku znalazła by się właśnie nisza na taki sklep, bo wiele osób wola lałby korzystać ze sprawdzonego sklepu, gdzie można korzystać z bardzo szerokiego asortymentu produktów kierowanych wyłącznie do właścicieli Yorków.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *