York tanio

      2 komentarze do York tanio

Warto tanio sprzedać yorka żeby tylko szybciej znaleźć kupca, czy lepiej wycenić go zgodnie z ceną rynkową?

papi3

Jeżeli nie chcesz na nim zarobić to możesz sprzedać prawie za darmo, jednak skoro jest okazja to myślę że warto spróbować podnieść cenę, oczywiście za bardzo jej nie zawyżając. Jeżeli nie uda ci się sprzedać, to zamieścisz jeszcze jedno ogłoszenie z niższą ceną. Oczywiście jeżeli będziesz miał taką możliwość i czas. Chyba, że naprawdę pilnie zależy ci na szybkiej sprzedaży. To już twoja decyzja.

2 thoughts on “York tanio

  1. Psiotak

    Mam do sprzedaży psa rasy york. Naprawdę tanio! Pies ma nie duże ciemne oczy, małe trójkątne uszka zakończone trochę ciemniejszym włosem. Maść srebrna. Uzębienie ma mocne I regularne. Uwielbia długie spacery, aportowanie. Kocha przynosić piłeczkę I się nią później bawić. Naprawdę jest idealny – zarówno dla osoby starszej jak I dla dzieci. Nie jest kapryśny. Jest dostosowany do życia w mieszkaniu. Pies ma małe problemy ostatnio z uszkami, ale jesteśmy już na etapie końcowym leczenia. Jednak uprzedzam, bo takie sytuacje mogą się powtarzać.

    Reply
  2. Basia

    Jeśli zna ktoś osobę która nie ma co zrobić ze szczeniętami ja chętnie przyjmę pod opiekę Yorka .Mieszkam w dużym domu z ogródkiem i posiadam dużo czasu by zająć się szczenięciem .

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *