York terrier sprzedam

      1 komentarz do York terrier sprzedam

Sprzedam psa york terrier. Jest już odchowany, zna kilka sztuczek, jest posłuszny, wytresowany. Gdzie mam szukać klientów? Bo przyznam że nigdy nic nie sprzedawałem, a tym bardziej zwierząt.

Yorkshire Terrier Papi

Yorkshire Terrier Papi

Pododawaj gdzieś ogłoszenia na przykład w internecie, a w tym w serwisach ogłoszeniowych i na portalach społecznościowych. Musisz dobrze rozreklamować, bo inaczej trudno będzie ci kogoś znaleźć. Możesz też wydrukować ogłoszenie ze zdjęciem i przypiąć na tablicach z ogłoszeniami w swoim mieście. Napisz tylko o jego zaletach, żeby bardziej kusił. Zdjęcie nie jest częścią pytania.

1 thought on “York terrier sprzedam

  1. Brat Oliwier

    York terrier – sprzedam. Niestety za dużo ich już I muszę jednego sprzedać. Mam trzy psy tej właśnie rasy, ale nie potrafię sobie z nimi poradzić. Cena nie będzie droga, raczej symboliczna. Chcę po prostu mieć pewność, że kupi go ktoś kto będzie chciał się nim później opiekować, a nie weźmie go tylko tak o dla zabawy. York jest szary, naprawdę prześliczny I dobrze ułożony. Oczywiście jak każdy york ma swoje za uszami, ale da się kochać. Jest malutki, ostatnio przeszedł pierwsze strzyżenie, więc jest przygotowany na wizytę nowego właściciela.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *