York Warszawa

      1 komentarz do York Warszawa

Mieszkam w Warszawie i właśnie rozglądam się za yorkiem, bo chce kupić. Gdzie powinienem szukać zdrowego, ładnego szczeniaka w tym mieście?

York Daisy - właściciel M.Ch (zdjęcie nie dotyczy ogłoszenia)

York Daisy – właściciel M.Ch (zdjęcie nie dotyczy treści)

Warszawa to duże miasto, więc na pewno znajdziesz co najmniej kilka hodowli yorka. Jeżeli cena nie gra roli, bez problemu znajdziesz dla siebie idealnego pieska. Oczywiście musisz tylko dobrze poszukać. Może zacznij od internetu bo najwygodniej. Tak trafisz na strony internetowe hodowców, ale też na ogłoszenia, które doprowadzą cię do źródła. Tak przynajmniej ja bym zrobił na twoim miejscu.

1 thought on “York Warszawa

  1. Martyna

    Warto zacząć przede wszystkim od portali, które są w pełni poświęcone psom oraz forów internetowych, bo tam można znaleźć ogłoszenia hodowców. Jeszcze ważne jest, czy to ma być pies z rodowodem czy bez. Taki york warszawa bez rodowodu to bardzo często może być oddany za darmo przez właściciela. Akurat w przypadku Warszawy plusem jest to, że można wziąć psa od kogoś kto mieszka w pobliżu miasta i psa dowiezie, albo się od niego psa odbierze dojeżdzając a dodatkowo sporo osób posiada w tych okolicach psy.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *