York Wrocław

      1 komentarz do York Wrocław

Znacie jakiś sposób na oduczenie yorka szczekania bez powodu? Mam go od małego. Nie przywiązałem uwagi do jego wychowania i teraz mam problem. Może ktoś mi pomoże? Jak coś mieszkam we Wrocławiu.

Yorkshire Terrier Fifi - właściciel Agata (zdjęcie nie jest powiązane z treścią)

Yorkshire Terrier Fifi – właściciel Agata (zdjęcie nie jest powiązane z treścią)

Teraz nie będzie takie łatwe. Ale na pewno jakieś sposoby są. Tylko to nie będzie trwało chwilę. Musisz skontaktować się z osobami, które zajmują się tresurą psów zawodowo. One mają doświadczenie i wiedzę. We Wrocławiu na pewno znajdziesz niejednego specjalistę, oczywiście jeżeli tylko się trochę postarasz.

1 thought on “York Wrocław

  1. Martyna

    Niestety dużego psa znacznie trudniej jest oduczyć pewnych zachowań, które nabył jako szczeniak, a potem były dla niego typowe, gdy był już starszym psem. W takim przypadku warto poczytać informacje, które przedstawiane są przez osoby specjalizujące się w tresowaniu psów. Niestety trzeba również uzbroić się w cierpliwość, bo często zmiana zachowania dorosłego psa to proces, który może nie tylko, jeśli chodzi o rasę york wrocław, trwać nawet kilka miesięcy zanim uda się oduczyć zwłaszcza takich nawyków jak uciążliwe szczekanie.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *