York zachodniopomorskie

      1 komentarz do York zachodniopomorskie

Zaginął mi york. Był taki piękny i posłuszny. Gdyby ktoś z was widział jakiegoś samotnego yorka w zachodniopomorskim to dajcie znać. A tak poza tym znacie jakieś skuteczne sposoby na poszukiwania? Obklejanie drzew zdjęciami odpada.

Yorkshire Terrier Nelunia

Yorkshire Terrier Nelunia

Wydaje mi się, że obklejanie drzew, no może bardziej miejsc dozwolonych jest całkiem skuteczne. W końcu musi włóczyć się gdzieś w okolicach, więc może łatwiej byłoby do niego dotrzeć. Ale oczywiście masz jeszcze internet, ogłoszenia i portale społecznościowe. To też może być skuteczny sposób.

1 thought on “York zachodniopomorskie

  1. Lenek12

    Ostatnio zastanawiam się nad zakupem jakiegoś psa. W oko wpadł mi york. Okazuje się, że zachodniopomorskie to zagłębie takich hodowli. Jest tutaj naprawdę wiele świetnych hodowli. Jednak nie wiem którą wybrać I czym w ogóle kierować się przy wyborze hodowli I przy wyborze psa. Nie wiem jak wybierać takiego psa, jak go sprawdzić I w ogóle. Czy nie byłoby lepiej żeby wzięła ze sobą jakiegoś specjalistę? Tylko, że tutaj też jest problem, bo nie znam nikogo takiego, więc musiałabym wziąć jakąś obcą osobę, a nie wiem czy taka osoba dobrze mi doradzi.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *