York zdjęcia

      1 komentarz do York zdjęcia

Szukam pomysłów na to jak wykonać ciekawe zdjęcia yorka. Chodzi o charakteryzację samego psa jak i otoczenia. Ma ktoś jakiś pomysł?

MIMi i YUPI - właściciel Danuta Dz.

MIMi i YUPI – właściciel Danuta Dz.

Na pewno musisz przygotować swojego yorka do takiej sesji. To znaczy, że powinnaś ładnie go uczesać. Jeżeli to suczka, możesz zrobić ładną fryzurkę z wykorzystaniem kokardki. Dla psa możesz doczepić muchę. Poza tym otoczenie nie powinno być przesadzone. Postaw go na jakimś ciekawym podeście i rób zdjęcia w takich miejscach, żeby tło było estetyczne oraz dobrze komponowało się z twoim yorkiem.

1 thought on “York zdjęcia

  1. Martyna

    Warto jest sprawdzić zdjęcia innych właścicieli Yorków, czyli jak oni dokonują stylizacji. Można pomyśleć o tym, by kupić dla Yorka ubranka, co pozwala na przykład zrobić zabawne zdjęcia. Kolejna sprawa to określenie czy york zdjęcia będą wykonywane w zamkniętych pomieszczeniach czy też na zewnątrz pomieszczeń, bo to wpływa na to, jak będzie się prezentował nasz York na zdjęciach. Inspiracji można też szukać na stronach prowadzonych przez fotografów, w tym zajmujących się tym amatorsko, ale mających dużą wiedzę w temacie.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *