Yorki Białystok

      2 komentarze do Yorki Białystok

Szukam w Białymstoku osoby, która pomoże mi w tresowaniu mojego yorka. W zasadzie nie musi być dosłownie Białystok, mogą być okolice. Kto może mi pomóc w takiej sprawie?

Yorkshire terrier Haps

Yorkshire terrier Haps

Są specjalni trenerzy, którzy oferują takie usługi. Pomagają w tresurze yorków, to znaczy podpowiadają właścicielom, jak też trenują same pieski, wpajając im konkretne zasady. Doświadczony trener potrafi naprawdę dużo i może ci wytrenować yorka na idealnego, posłusznego psa. Możesz poszukać go w internecie sprawdzając, czy jest taki w Białymstoku.

2 thoughts on “Yorki Białystok

 1. Kura92

  Wpisuję w google “yorki białystok” i niewiele mi wyskakuje. Chciałabym się dowiedzieć wszystkiego na temat jakiś pobliskich hodowli I tak dalej, ale niewiele jest w internecie. Czy ktoś mi coś pomoże? Proszę o wszystkie informacje. Proszę także jakiś hodowców o kontakt. Mam taki pomysł, żeby właśnie założyć tutaj w pobliżu hodowlę, ale najpierw chciałabym zaczerpnąć porady jakiś osób bardziej doświadczonych w tym temacie. No I może nabyć u takiego hodowcy jakiegoś psiaka. Jednak internet na ten temat milczy. Obawiam się, że nic nie znajdę.

  Reply
  1. Marta

   Szukasz osoby, która pomoże Ci w tresowaniu Twojego yorka. Choć to słowo akurat nie jest odpowiednie. Źle mi się kojarzy. Rozumiem, że nie potrafisz sobie z nim poradzić i zastanawia mnie fakt jak chcesz zakładać hodowlę, nie mając pojęcia? Czy Twój pies ma rodowód ZK? Bo jeśli nie, to Twoja hodowla będzie pseudohodowlą i będziesz tworzyć kundle a nie psy rasy Yorkshire Terrier. Wejdź na stronę Związku Kynologicznego w Białymstoku i tam wszystkiego się dowiesz.

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *