Yorki do oddania za darmo

      4 komentarze do Yorki do oddania za darmo
Click to rate this post!
[Total: 34 Average: 4]

Wyjeżdżam za granicę i w związku z tym muszę oddać swojego yorka. Nie chce pieniędzy, ale chce by trafił w dobre ręce. Czy tacy ludzie w ogóle istnieją?

York Sisi - zdjęcie nie jest częścią treści

York Sisi – zdjęcie nie jest częścią treści

Nie będzie łatwo ale myślę że znajdziesz kogoś takiego. Jeżeli bardzo zależy ci na tym, żeby trafił w dobre ręce, może zacznij poszukiwania nowego właściciela od znajomych i rodziny, od sąsiadów. Jeżeli nie będzie chętnych, to dodaj ogłoszenie w internecie. Zanim oddasz psa, po prostu sprawdź kim są nowi opiekunowie. To da się zauważyć gołym okiem, jeżeli tylko im się przyjrzysz.

4 thoughts on “Yorki do oddania za darmo

 1. Martyna

  Warto, jeśli chce się oddać Yorki skorzystać z nieco większej liczby stron z ogłoszeniami, bo wówczas zwiększa się szansę, że znajdzie się chętny. Mając yorki do oddania za darmo bardzo ważne jest również, by stworzyć szczegółowy opis dotyczący, choćby zdrowia psa, jego zachowania i nie można zapominać o zdjęciach, które im ładniejsze i ciekawsze, tym większa szansa, że przyciągną uwagę. Oczywiście trzeba również uzbroić się w cierpliwość, bo czasem zanim zgłosi się chętna osoba do wzięcia Yorków może minąć kilka tygodni.

  Reply
 2. Elżbieta

  Bardzo chętnie zabiorę do domu młodego Yorka. Miałam przez 9 lat Yorka[ Lola] ale zachorowała i odeszla. Bardzo tęsknię za takim pieskiem. Pomuzcie mi znaleźć młodego Yorka, nie stać mnie żeby kupić. ??

  Reply
 3. Małgorzata

  Chętnie kupię lub przygarnę yorka z województwa warminsko mazurskiego ale piesek musi mieć szczepienie przeciwko wściekliźnie bo chce go zabrać za granice

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *