Yorki do oddania za darmo

      1 komentarz do Yorki do oddania za darmo
[Głosów:13    Średnia:3.5/5]

Wyjeżdżam za granicę i w związku z tym muszę oddać swojego yorka. Nie chce pieniędzy, ale chce by trafił w dobre ręce. Czy tacy ludzie w ogóle istnieją?

York Sisi - zdjęcie nie jest częścią treści

York Sisi – zdjęcie nie jest częścią treści

Nie będzie łatwo ale myślę że znajdziesz kogoś takiego. Jeżeli bardzo zależy ci na tym, żeby trafił w dobre ręce, może zacznij poszukiwania nowego właściciela od znajomych i rodziny, od sąsiadów. Jeżeli nie będzie chętnych, to dodaj ogłoszenie w internecie. Zanim oddasz psa, po prostu sprawdź kim są nowi opiekunowie. To da się zauważyć gołym okiem, jeżeli tylko im się przyjrzysz.

One thought on “Yorki do oddania za darmo

  1. Martyna

    Warto, jeśli chce się oddać Yorki skorzystać z nieco większej liczby stron z ogłoszeniami, bo wówczas zwiększa się szansę, że znajdzie się chętny. Mając yorki do oddania za darmo bardzo ważne jest również, by stworzyć szczegółowy opis dotyczący, choćby zdrowia psa, jego zachowania i nie można zapominać o zdjęciach, które im ładniejsze i ciekawsze, tym większa szansa, że przyciągną uwagę. Oczywiście trzeba również uzbroić się w cierpliwość, bo czasem zanim zgłosi się chętna osoba do wzięcia Yorków może minąć kilka tygodni.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *