Yorki do sprzedania

      1 komentarz do Yorki do sprzedania

Ostatnio szedłem przez miasto i na tablicy z ogłoszeniami zauważyłem ogłoszenie, że ktoś sprzeda yorki. Jak sprawdzić czy pies ten jest warty zakupu, czy jest zdrowy itd?

Piesek wabi się Bafi - właściciel Patrycja

Piesek wabi się Bafi – właściciel Patrycja (zdjęcie nie jest powiązane z treścią)

Na pewno nie będziesz kupował yorka w ciemno. Jeżeli ktoś sprzedaje, musi się liczyć z tym że będziesz chciał go zobaczyć. Możesz więc się umówić i sprawdzić szczegóły, bez konieczności zakupu. Zdrowy york jest pełen energii, ma lśniącą, zadbaną sierść. Zresztą możesz zabrać ze sobą specjalistę, np. weterynarza, który chętnie obejrzy yorka i powie ci, czy wszystko jest ok. w samą treść ogłoszenia nie powinieneś wierzyć.

1 thought on “Yorki do sprzedania

  1. Martyna

    Jeśli kupuje się psa to zawsze można poprosić właściciela, żeby przedstawił na przykład badania wykonane u weterynarza, co pozwala zorientować się czy pies jest zdrowy. Generalnie yorki do sprzedania tanie nie są a ich ceny znacznie przekraczają tysiąc złotych w przypadku psów mających rodowód ceny bywają jeszcze większe. Warto, więc sprawdzić na przykład takie ogłoszenie w zakresie tego, ile właściciel wstępnie oczekuje, żeby mu za Yorka zapłacić. Dobrze też zapoznać się ze zdjęciami Yorków, co pozwala się zorientować jak wygląda zadbany i zdrowy pies.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *