Yorki forum

      1 komentarz do Yorki forum
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Na forum o psach znalazłam wątek o yorkach. Ktoś pisał, że jego york mieszka na podwórku i nic mu nie jest. Czy to może być prawda?

York Ami (11 miesięcy) - właściciel Emcia i Jola

York Ami (11 miesięcy) – właściciel Emcia i Jola

Yorki to delikatne pieski, które powinny mieszkać w domu. Takich warunków potrzebują. To psy małe, dlatego nie nadają się do obrony, ale należą do psów towarzyskich. W związku z tym powinno się zrobić im miejsce w domu. Ten york którego ktoś tam trzyma na podwórku to może po prostu jakiś burek, a nie rasowy york. Zresztą ludzie mają różne pomysły, ale nie zawsze są one dobre. Zapraszam na nasze forum o yorkach tam takich głupotek nie piszą.

1 thought on “Yorki forum

  1. Miniatura87

    Czytam różne forum o psach yorki, ale nie potrafię się tego doczytać. Jak pies od czasu do czasu wymiotuje to znaczy że jest na coś chory? Mój york tak właśnie ma, ale nie żeby wymiotował dużo I sie przy tym jakoś męczył. Po prostu ma tak, że jakoś raz w miesiącu zwróci to co zje. Zwymiotuje I nic. Bawi się dalej jakby nigdy nic. Weterynarz mówi, że nie muszę się o to martwić, ale nie wiem czy go słuchać, bo już kiedyś coś mi źle doradził I straciłam do niego w pełni zaufanie. Mieliście może taki podobny problem do mojego?

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *