Yorki hodowla

      1 komentarz do Yorki hodowla

Tak się zastanawiam od dłuższego czasu – po co ludzie hodują yorki? To takie małe psy, ani to obroni, ani to się tego bać.

Yorkshire Terrier Coco - właściciel Ela

Yorkshire Terrier Coco – właściciel Ela

Nie wszyscy hodują psy tylko dlatego, że się czegoś boją, czy szukają w psie obrońcy. Przeważnie ludziom, a przynajmniej niektórym chodzi po prostu o to, aby mieć towarzysza. Na yorki decydują się ludzie mieszkający w miastach, blokach, którzy chcą mieć dobrego przyjaciela. Nie musi wcale szczekać, być groźny, wystarczy że jest. To pies towarzyski i piękny, dlatego też ludzi mają je po to, aby chwalić się, jeździć po wystawach.

1 thought on “Yorki hodowla

  1. Martyna

    Dla mnie najważniejsze jest, by pies był dopasowany charakterem do właściciela. Yorki to psy mające mnóstwo energii i są na pewno wskazane dla takich osób, które nie lubią jedynie siedzieć na kanapie i głaskać swojego pieska. Z drugiej strony Yorki nie są psami obronnymi, których wiele osób nie preferuje. Jak dla mnie yorki hodowla to przede wszystkim mnóstwo serca a jednocześnie możliwość wspólnego spędzania z psem sporej ilości czasu na spacerach, bo Yorki uwielbiają biegać i spędzać sporo czasu poza domem.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *