Yorki Łódź

      1 komentarz do Yorki Łódź
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Mam psa yorka i mieszkam w Łodzi. Chętnie zapoznam się z kimś kto też mieszka w tym mieście i ma yorka. Wspólne spacery, rozmowy na temat yorków, wymiana doświadczeń. Uwielbiam yorki, stąd moja propozycja. Gdzie w ogóle szukać takich ludzi?

Yorkshire Terrier Enduś - właściciel Dorota

Yorkshire Terrier Enduś – właściciel Dorota

To nie taki zły pomysł. Może po prostu zamieść gdzieś swoje ogłoszenie. Albo zajrzyj na typowe dla yorków forum. Tam znajdziesz przede wszystkim miłośników yorków. Musisz tylko sprawdzić czy ktoś jest z Łodzi. Myślę, że jeżeli ktoś lubi yorki tak jak ty, to bez problemu zechce się spotkać i pójść razem na spacer, oczywiście z yorkami.

1 thought on “Yorki Łódź

  1. Martyna

    Jak się szuka osób, które również hodują Yorki to najlepszym rozwiązaniem jest poszukanie na stronach, forach dotyczących psów, gdzie są również działy o Yorkach. Innym rozwiązaniem może być po prostu umieszczenie ogłoszenia na takich portalach, gdzie ludzie szukają kogoś kto ma wspólne pasje, jak yorki łódź. W ten sposób najłatwiej jest znaleźć kogoś kto może być zainteresowany zarówno rozmowami o hodowaniu Yorków, jak też wspólnymi spacerami w określonym mieście. Warto po prostu umieścić takie ogłoszenie.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *