Yorki miniaturki cena

      1 komentarz do Yorki miniaturki cena

Z tego co wiem, yorki miniaturki to te yorki najsłabsze w miocie. Czy to oznacza, że cena takich psów jest niższa od standardowego yorka?

Yorkshire terrier Olek

Yorkshire terrier Olek

Niekoniecznie. Yorki miniaturki kosztują czasem 200 złotych i to jest dobra cena, niektóre nawet 1000 złotych, a to dlatego, że jedni zdają sobie sprawę że jest to słabszy york, inni z kolei używają określenia miniaturka jako hasła reklamowego, chwytu marketingowego, aby tylko sprzedać yorka po atrakcyjnej cenie i wzbogacić się. Dlatego zależy na jakiego sprzedawcę trafisz.

1 thought on “Yorki miniaturki cena

  1. Miniatura87

    Proszę wszystkich o informacje. Podobają mi się yorki miniaturki. Ale nie wiem jaka jest ich cena. Może ktoś coś wie na ten temat. Bardzo byłabym wdzięczna za każdą pomoc. Na pewno kupie takiego psa, nawet jakbym miała za niego zapłacić 10 000 zł hah. Nie no może trochę przesadziłam. Jednak mimo tego wolałabym widzieć na jaką kwotę się przygotować. Wiadomo, że takich pieniędzy nie ma się w portfelu od razu, żeby móc kupić. Będę musiała trochę odłożyć pieniędzy I nie wiem jak długo będę musiała czekać na mojego wymarzonego psa.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *