Yorki miniaturki za darmo

      1 komentarz do Yorki miniaturki za darmo

Kiedy widzę ogłoszenia dotyczące yorków miniaturek, które ktoś chce oddać za darmo, wydaje mi się że takie ogłoszenia są podejrzane. Co o tym myślicie?

York Zosia - właściciel Sabina (zdjęcie nie jest powiązane z treścią)

York Zosia – właściciel Sabina (zdjęcie nie jest powiązane z treścią)

Gdyby iść w kierunku podejrzeń, można by też powiedzieć, że cena 200 zł za yorka jest podejrzana, bo jakaś mała. Niektórzy cenią się 1000 zł i więcej. Niektórzy po prostu nie mogą zająć się wszystkimi yorkami które posiadają, albo muszą pozbyć się swojego ulubionego zwierzaka z przyczyn zdrowotnych, związanych z przeprowadzką itp. Nie zawsze oddanie yorka wiąże się z czymś złym.

1 thought on “Yorki miniaturki za darmo

  1. Martyna

    Wiele osób oddaje psy za darmo, co wynika z różnych powodów. Po pierwsze yorki miniaturki za darmo są oddawane przez osoby, które wzięły Yorki do domu, bo są ładne i wyglądają na miłe a potem nie radzą sobie z opieką nad psem. Wiele osób nie chce oddać psa do schroniska, ale do kogoś kto się nim odpowiednio zaopiekuje, co nie może nikogo dziwić. Inną sprawą jest to, że gdy ktoś się przeprowadza bardzo często uznaje, że nie ma możliwości w nowym miejscu opiekowania się Yorkiem czy zapewnieniu mu właściwych warunków.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *