Yorki na sprzedaż tanio

      3 komentarze do Yorki na sprzedaż tanio
[Głosów:1    Średnia:5/5]

Mam na sprzedaż yorki jeszcze szczeniaki. Chętnie sprzedam i to tanio, bo nie chce na nich zarobić, a bardziej pozbyć się, bo nie mam jak ich wszystkich wychowywać. Czy ogłoszenia w postaci wydruków na słupach itp. to dobry pomysł?

Yorkshire terrier Olek

Yorkshire terrier Olek

Może i dobra reklama, do wielu ludzi dotrze to ogłoszenie, ale nie wiem czy wiesz, że takie rozwieszanie ogłoszeń gdzie popadnie jest zabronione. Dlatego tam gdzie jest to możliwe jest ich na tyle dużo, że może być słabo zauważalne. Najlepiej zamieść ogłoszenia w internecie. Szybciej znajdziesz klientów.

3 thoughts on “Yorki na sprzedaż tanio

  1. York_Musiol

    Ostatnio moja sunia urodziła małe. Dlatego oferuję yorki na sprzedaż. Dodam, że sprzedam tanio. Yorki te nie są żadnymi mieszańcami, ale nie mogę mieć tyle psów. Urodziły się trzy I wszystkie trzy chciałabym sprzedać. Chcę zostawić sobie tylko matkę. Przywiązałam się do niej za bardzo. Chociaż wydaje mi się, że wkrótce będę musiała ją także oddać. No ale narazie tylko te trzy chciałabym sprzedać. Proszę o kontakt poważne osoby, które wiedzą jak się zająć takimi maleństwami. Nie chciałabym dawać byle komu tych psiaków.

    Reply
  2. moszczynska

    witam,jestem zainteresowana kupnem takiego maleństwa,czy są pieski,jaki wiek,jaka cena i z jakiej miejsowści Pani jest ,pozdrawiam

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *