Yorki oddam

      11 komentarzy do Yorki oddam
Click to rate this post!
[Total: 39 Average: 3.5]

Mam nieznośnego yorka. Nie będę ukrywać że jest okropny. Ciągle szczeka, gryzie co popadnie, biega po domu jak oszalały. Jako szczeniak był taki słodki. Jak skutecznie napisać ogłoszenie, żeby za wiele nie kłamać a znaleźć chętnego?

Yorkshire terrier Haps

Yorkshire terrier Haps

Napisz, że masz do oddania yorka uwzględniając jego wiek. Wspomnij, że nie miałeś czasu na jego wytresowanie i oddasz go komuś, kto chciałby od nowa i po swojemu wytresować i wychować tego psa. Niektórzy lubią zwierzęta, które nie mają jeszcze wpojonych zasad, bo w każdym domu panują inne i z takim wytresowanym yorkiem mogłyby być problemy.

11 thoughts on “Yorki oddam

 1. zuza30

  Witam jeśli nadal posiadasz tego słodkiego psiaka to go nie oddawaj zobaczysz jaka jest pustka i cisza .
  Kocham wszystkie psiaki niestety nie wszystkie mogę posiadać a taki słodziak to skarb

  Reply
 2. Misiulek1991

  Moje yorki oddam, ale tylko zaufanej osobie. Niestety nie chciałam tego robić, ale muszę. Taka życiowa sytuacja się przytrafiła. Urodziłam dziecko I jeden z psów w ogóle nie toleruje dziecka. Nie wiem o co chodzi. Mam dwójkę takich psiaków. Chciałabym oddać właśnie oba. Nie chcę za to żadnych pieniędzy, ale chciałabym, żeby osoba która je weźmie dobrze się nimi zajęła. To jest takie moje marzenie. Naprawdę będę tęskić za nimi. No ale niestety muszę to zrobić. Z pewnością każdy właściciel psa doskonale zdaje sobie sprawę z tego co czuję teraz.

  Reply
   1. Damian Post author

    Hej, z tego co mi wiadomo to raczej nieaktualne. Raz próbowałem skontaktować się z osobą, która dodała post i nie odpisała więc twierdzę, że nic z tego.

    Reply
  1. Agnieszka kaczmarczyk

   Witam, chętnie wzielabym oba pieski mieszkam na wsi i miałyby sporo miejsca do biegania proszę o odpowiedź na mojego e-maila, pozdrawiam

   Reply
 3. Magdalena

  Witam ,mam dużą posesję i duży,250m dom w Kampinosie gdzie jest mikroklimat i zmilom chęci bardzo bym chciała przyjąć. Górka? będzie miał jak w raju ,a ja będę mieć w końcu przyjaciela? Jestem mobilna i mogę w każdej chwili pojechać i odebrać, bardzo bym chciała, prosze o kontakt telefoniczny.

  Reply
 4. KASIA

  jestem zainteresowana yorczkiem-sunia ,,,chetnie przyloze Ostaran do dobrego wychowania ,,,a bedzie jej dobrze w naszym towarzystwie …
  oczekuje informacji.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *