Yorki ogłoszenia

      1 komentarz do Yorki ogłoszenia

Przeglądam ogłoszenia o yorkach i jakoś nie mogę znaleźć takiego, który by mi się spodobał. Zastanawiam się, czy nie byłoby lepiej gdybym sama zamieściła ogłoszenie, że chce kupić yorka?

Yorkshire Terrier Nelunia

Yorkshire Terrier Nelunia

To jest jakiś pomysł. Możesz spróbować. To takie rozwiązanie dla leniwych, którzy oczekują, że ktoś zgłosi się z konkretnymi propozycjami. Ale nie mówię że nie skuteczne, bo może ci się poszczęści. W końcu w internecie ludzie różne ogłoszenia zamieszczają, także te na takiej właśnie zasadzie. Także spróbuj, może łatwiej i szybciej znajdziesz wymarzonego yorka.

1 thought on “Yorki ogłoszenia

  1. Lenek12

    Ostatnio spodobały mi się yorki. Gdzie znajdę jakieś ciekawe ogłoszenia o sprzedaży takich psiaków? Czy ktoś może mi doradzić w tym temacie? Aha I jak wybierać takiego psa? Na co zwracać uwagę. Proszę o jakieś porady? Aha I jakie są ceny takich psów? Proszę o wszystkie informacje. Aha I czy takie psy są trudne do ułożenia? Trochę na ten temat ostatnio czytam, żeby się jakoś przygotować do tego, ale na każdym forum każdy pisze co innego. Niektórzy mówią, że to łagode psy, a inni że wredne I nie do ułożenia. Nie wiem w co wierzyć.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *