Yorki Olsztyn

      1 komentarz do Yorki Olsztyn

Mój york jest od kilku dni jakiś dziwny, chodzi taki ospały, w ogóle pozbawiony jest energii. A jeszcze do niedawna tak szalał po mieszkaniu, biegał na zewnątrz podczas spacerów. Mieszkam w Olsztynie, może mógłby go ktoś zobaczyć?

Yorkshire Terrier Nelunia

Yorkshire Terrier Nelunia

Nie mógłby i nie może a nawet powinien i raczej nie ktoś, a zdecydowanie weterynarz. Może coś mu dolega, może zatruł się czymś. W każdym z tych przypadków niezbędna jest interwencja weterynarza. W Olsztynie niejeden gabinet weterynaryjny znajdziesz więc po prostu poszukaj, popytaj, albo rozejrzyj się w internecie za dobrym specjalistą.

1 thought on “Yorki Olsztyn

  1. Olsztynek

    Które yorki polecacie? Czy Olsztyn ma jakąś fajną hodowlę? Słyszałam, że są yorki mniejsze I większe, ale podobno te mniejsze są mniej odporne na choroby I trzeba się nim jakoś szczególnie zajmować. No ale chyba wszystkie te psy mają skłonności do chorowania z tego co czytałam, więc bez różnicy. No I chciałabym nie wystawowego psa, ale z hodowli. Jak myślicie na jaką cenę mogę liczyć? Dużo tańszy będzie taki pies niewystawowy od takiego psa wystawowego? Bo jak różnica będzie mała to wolę szczerze powiedziawszy dopłacić.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *