Yorki Poznań

      1 komentarz do Yorki Poznań

Mój york jest już na tym etapie, kiedy potrzebuje odpowiedniej tresury. Chce by to był pies mądry, ale nie mam czasu się nim tak solidnie zająć. Potrzebuje kogoś kto zrobi to za mnie. Mieszkam w Poznaniu. Gdzie szukać specjalisty?

Yorkshire Terrier Farid - właścicielka Krystyna

Yorkshire Terrier Farid – właścicielka Krystyna (treść nie dotyczy zdjecia)

Typowego trenera dla swojego yorka znajdziesz bez problemu szczególnie w Poznaniu. Nie podam ci teraz dokładnych namiarów, ale chyba sam zdajesz sobie sprawę z tego, że miasto jest duże, yorków w Poznaniu jest sporo, a ludzie chętnie korzystają z takich usług. Dlatego tylko dobrze poszukaj nawet w sieci a znajdziesz.

1 thought on “Yorki Poznań

  1. Martyna

    W większych miastach nie ma problemy by znaleźć zarówno doświadczonych hodowców jak i treserów, którzy zawodowo zajmują się tresowaniem psów. Oczywiście jeśli chce się znaleźć tresera dla określonej rasy, jak yorki poznań, to może to być nieco trudniejsze, ale w takim mieście jak Poznań, czy w ogóle w dużych aglomeracjach jest coraz więcej osób, które zajmują się tresowaniem psów, bo jest coraz więcej osób chętnych do tego, by oddać psa do wytresowania, co wynika z braku wiedzy oraz czasu by samemu się tym zająć.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *