Yorki Radom

      1 komentarz do Yorki Radom

Właśnie przeprowadziłam się z mężem do Radomia. Kupiliśmy tu dom, ale jest duży, dzieci jeszcze nie mamy, pomyśleliśmy więc o psie. Nie znam tu ludzi, ani okolic. Gdzie szukać yorków w tym mieście, bo takiego psa sobie zażyczyliśmy?

Yorkshire Terrier Nelunia

Yorkshire Terrier Nelunia

Chyba najprościej będzie jak po prostu rozejrzycie się w ogłoszeniach w sieci. Bo skoro nikogo nie znacie, to skąd możecie wiedzieć kto ma yorki na sprzedanie. W Radomiu na pewno będzie sporo ogłoszeń, a niektórzy może nawet będą chcieli oddać yorka, bo i takich hodowców można znaleźć.

1 thought on “Yorki Radom

  1. Pipek

    Wiecie gdzie dostanę yorki? Interesuje mnie Radom I okolice. Mieszkam niedaleko, więc to chyba dobrze nie? Mogłabym zobaczyć psa, pobawić się z nim trochę, zobaczyć czy mnie toleruje. Tak się zastanawiam też nad jedną sprawą – czy właściciel psa może mi nie sprzedać? Nie jestem bardzo majętną osobą I to widać, ale psem potrafię się zająć I na pewno niczego by mu u mnie nie brakowało. Jednak kiedyś chciałam wziąć psa ze schroniska I mi powiedzieli, że mi nie dadzą, bo pewnie sprzedam go gdzieś za flaszkę wódki.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *