Yorki tapety

      1 komentarz do Yorki tapety

Ostatnio oglądałem różne tapety na pulpit i wpadłem na galerię z yorkami i teraz mam pytanie. Czy te yorki w rzeczywistości wyglądają jak na tapecie?

Yorkshire terrier Olek

Yorkshire terrier Olek

Nie wiem jakie tam akurat na tej tapecie widziałeś, ale yorki to fantastyczne pieski. Przesympatyczne z wyglądu i takie też z charakteru jeżeli się dobrze wytresuje. Jeżeli zadbasz o takiego yorka, będziesz go pielęgnować stosując niezbędne kosmetyki, to prawdopodobnie będzie tak piękny jak z tapety, a nawet z plakatu. Ale do tego trzeba dużo czasu.

1 thought on “Yorki tapety

  1. Miniatura87

    Mam dwa yorki. Tak się zastanawiam nad tym – czy tapety z psami to przesada? Chciałam zrobić sobie w mieszkaniu foto tapetę właśnie ze zdjęciem moich ukochanych psiaków. Nie wiem czy nie przesadzam. Nie chcę żeby ludzie sobie pomyśleli, że całkiem sfiksowałam na punkcie tych psów. Chociaż I tak już tak mówią, więc nic mnie nie zdziwi. Zrobilibyście coś takiego w swoim domu? Myślałam o tapecie w takiej wnęce, więc nie byłaby ona duża. Zdjęcie musiałoby być rozmiarów 1,5 na 2,5 metra. Mi się wydaje, że to niesamowita ozdoba. Co wy na to?

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *