Yorki w potrzebie

      1 komentarz do Yorki w potrzebie
Click to rate this post!
[Total: 3 Average: 3.3]

Tak bardzo kocham yorki, ale niestety nie mam możliwości zakupu takiego pieska. Chciałabym jednak jeżeli to możliwe, pomagać psom tej rasy. Gdzie mogę znaleźć jakieś yorki w potrzebie, którym mogłabym np. kupować jedzenie, dbać o nie?

Yorkshire Terrier - właściciel Ania

Yorkshire Terrier – właściciel Ania

Skoro podoba ci się takie społeczne pomaganie yorkom, to może poszukaj schroniska. Być może w niejednym będą jakieś yorki. Będziesz mogła za darmo opiekować się nimi, dokarmiać i pomagać na różne inne sposoby. Także ważne abyś tylko znalazła takie schronisko, a resztę szczegółów ustalisz już osobiście.

1 thought on “Yorki w potrzebie

  1. Martyna

    Na pewno w schroniskach można pomóc w ogóle psom, ale trudno ocenić, czy akurat będą tam yorki w potrzebie. Jeśli lubi się Yorki a nie można ich kupić, bo bywają drogie to w takim przypadku zawsze można spróbować poszukać ogłoszeń, gdzie można dostać psa za darmo. Jeśli się uzbroi w cierpliwość do zawsze można liczyć na to, że wreszcie się takie ogłoszenie znajdzie. Z drugiej strony w schroniskach dla psów bardzo często każda pomoc jest potrzebna i zdecydowanie się na taką pomoc jest bardzo pożyteczne.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *