Yorki w schronisku

      1 komentarz do Yorki w schronisku

Widziałem dwa fajne yorki w schronisku. Nie mogę ich wziąć do domu, ale myślicie że mógłbym je czasem odwiedzać i dokarmiać?

Yorkshire Terrier Fifi

Yorkshire Terrier Fifi

Musisz rozmawiać w tej sprawie z dyrekcją schroniska. Jednak moim zdaniem schroniska są na tyle biedne, że z przyjemnością przyjmą każdą pomoc. Jeżeli chcesz je dokarmiać, wychodzić na spacery, opiekować się nimi, pielęgnować i tak dalej, nikt nie powinien mieć nic przeciwko, jeżeli oczywiście będziesz to robił dla przyjemności a nie dla pieniędzy. Musisz tylko pogadać z odpowiednią osobą. Jednak uważam, że pomyliłeś rasy psów.

1 thought on “Yorki w schronisku

  1. Kura92

    Jak myślicie – yorki w schronisku to chyba nierealne? Ostatnio byłam w pewnym schronisku. Tak patrzyłam na to wszystko I wyobraziłam sobie mojego jorkusia tam, pomiędzy tymi wszystkimi psami. Wyobraziłam sobie jak mu dają jakiś chleb namoczony I karmę zwykłą. Przecież on nie dałby sobie tam rady – jak miałby zjeść jakąś rzuconą mu kość czy jakiś kawał karmy. To są za bardzo delikatne psy. No ale na szczęście yorków nie ma za dużo w schroniskach. Na swoje szczęście są tak słodkie, że ludzie od razu mają chęć je przygarnąć.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *