Yorki Wielkopolska

      1 komentarz do Yorki Wielkopolska
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Szukam yorka w Wielkopolsce, ale potrzebuję takiego z rodowodem, zadbanego, zdrowego, po szczepieniach i przeglądzie u weterynarza. Gdzie powinnam się za takim rozejrzeć?

Yorkshire Terrier Nelunia

Yorkshire Terrier Nelunia

Myślę że najlepiej jeżeli udasz się do dobrego hodowcy, który ma yorki na sprzedaż, małe szczeniaki, o które dba od dnia narodzin. Typowi hodowcy, którzy uwielbiają te psy nie tyle z obowiązku co z przyjemnością dbają o yorki. Także kupisz u nich nie tylko zadbanego psa, ale też przede wszystkim zyskasz cenne wskazówki jak się nim zająć.

1 thought on “Yorki Wielkopolska

  1. Mistrzu

    Interesują mnie yorki. Czy wielkopolska ma dużo hodowli takich psiaków? Wie ktoś coś na ten temat? Czy można pooglądać psy w najbliższym czasie te psy na jakiś wystawach? Bardzo by mi na tym zależało, ale nie wiem nic na ten temat I nie wiem też skąd brać takie wiadomości. Jeśli ktoś jest w stanie mi pomóc to bardzo proszę o informacje. Myślę o zakupie yorka, bo mam małe mieszkanie. Znajoma ma też takiego psa I po kilku wizytach u niej po prostu zakochałam się w tej rasie. Od tamtego czasu nie mogę przestać myśleć o tym psie.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *