Yorki Wikipedia

      1 komentarz do Yorki Wikipedia

Szukając różnych informacji na temat yorków, dotarłam do wikipedii. Czy tak naprawdę warto wierzyć w informacje na tej stronie?

Alfi, 7 lat - właściciel Nadine

Alfi, 7 lat – właściciel Nadine

Wydaje mi się że raczej trzeba traktować je z dystansem. Poza tym są to bardziej ogólniki. Jeżeli chcesz poznać więcej szczegółów i przede wszystkim poznać yorki od strony praktycznej, lepiej żebyś poszukała stron internetowych hodowców. Tam często zamieszczane są takie informacje i są bardziej przydatne. Oczywiście musisz pamiętać o tym, że każdy york jest inny, bo każdy hodowca wychowuje go na własny sposób. Ale w ten sposób pozyskasz przydatniejsze rady.

1 thought on “Yorki Wikipedia

  1. Martyna

    Wikipedia to w każdym temacie jedynie informacje ogólne i takie podstawowe. Znacznie lepszym rozwiązaniem jest sprawdzać informacje na stronach hodowców, czy na stronach poświęconych psom. Jest też wiele stron poświęconych jedynie Yorkom, gdzie piszą osoby, które Yorki hodowały, czy są opiekunami i mają informacje z własnego doświadczenia a często też sporą wiedzę o tych psach. Wszelkich informacji szczegółowych to yorki wikipedia na pewno nam nie przedstawi. Dobrym pomysłem są również fora hodowców.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *