Yorki Wrocław

      2 komentarze do Yorki Wrocław

W jednym ze schronisk we Wrocławiu jest piękny york. Jednak zastanawiam się, czy wzięcie yorka ze schroniska, dorosłego yorka zaznaczam jest dobrym pomysłem?

Roxi (6 miesięcy) - zdjęcie nie dotyczy treści.

Roxi (6 miesięcy) – zdjęcie nie dotyczy treści.

Tak i nie. Zależy czego oczekujesz. Dorosły york ma już swoje nawyki. Jest albo potulny i posłuszny, albo dokuczliwy. Dorosłego trudno zmienić choć to możliwe. Gorzej jeszcze, kiedy jest agresywny. Jeżeli z tym jest wszystko w porządku, to chyba nie ma żadnego problemu, abyś wziął go ze schroniska. Dobrze wychowany york może być dobrym przyjacielem, a kto wie, może takim właśnie jest ten o którym piszesz.

2 thoughts on “Yorki Wrocław

  1. Ania z Wrocławia

    Ostatnio załatwiłam sobie psa rasy yorkshire terier. Znalazłam osobę, której rozmnożyły się yorki. We Wrocławiu ciężko kupić yorka ale udało się i jestem z tego dumna. Wrocław niby duże miasto ale natrudziłam się bardzo. Odwiedziłam schronisko i rzeczywiście były psy podobne do yorków jednak wolałam szczeniaka.

    Reply
  2. Martyna

    Wzięcie psa ze schroniska to zawsze pewne ryzyko i od razu trzeba się nastawić na to, że taki pies może wymagać znacznie więcej opieki, ciepła i uwagi z naszej strony. Z drugiej strony to bardzo dobrze, że ktoś chce yorki wrocław brać właśnie ze schroniska, bo to nie jest najlepsze miejsce dla psa i najlepiej gdy pies może liczyć na miłą atmosferę w czyimś domu i odpowiednią opiekę. Na pewno warto odwiedzić takie schronisko kilka razy, by zobaczyć jak taki York się zachowuje, czy też poprzebywać z psem.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *