Yorkshire Terrier sprzedam

      1 komentarz do Yorkshire Terrier sprzedam

Wciąż mam yorkshire terrier, którego chce sprzedać i robię to już od miesiąca. Wciąż brak zainteresowania. Czy to wynika z braku zainteresowania psami tej rasy, czy coś źle robię?

Mimi (16 miesięcy) - właścicielka Klaudia

Mimi (16 miesięcy) – właścicielka Klaudia (zdjęcie nie powiązane z treścią)

Kluczem do udanej sprzedaży yorka i każdego innego psa jest dobre ogłoszenie, a konkretnie jego treść. Musisz przede wszystkim odpowiednio przygotować informacje. Napisz w ogłoszeniu wszystko co może przyczynić się do zwiększenia zainteresowania ze strony potencjalnych klientów. Że jest zdrowy, zadbany, ile ma lat, jakie szczepienia miał, czy jest pod kontrolą weterynarza. Podaj wszystkie szczegóły.

1 thought on “Yorkshire Terrier sprzedam

  1. Martyna

    Bardzo ważne jest skorzystanie z kilku portali z ogłoszeniami, co zwiększa liczbę ogłoszeń, które się przedstawi a co za tym idzie więcej osób zobaczy takie ogłoszenie. Kilkanaście największych portali warto wykorzystać, co pozwala dotrzeć do bardzo dużej liczby użytkowników. Dobrze jest też napisać, jaki yorkshire terrier sprzedam ma charakter, bardzo ważne jest, by przedstawić ładne zdjęcia, by napisać o zdrowiu psa, bo wiele osób boi się, że kupi Yorka, który ma jakieś problemy ze zdrowiem. Z drugiej strony czasami trzeba poczekać nawet kilka tygodni na chętnych do zakupu.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *