Yorkshire Terrier żywienie

      1 komentarz do Yorkshire Terrier żywienie

Czy to prawda, że dieta w czasie wzrostu psa rasy yorkshire terrier powinna składać się w większości ze składników białkowych?

York Misia - Właściciel: Magdalena

York Misia – Właściciel: Magdalena

Pies tej rasy powinien zjadać każdego dnia odpowiednie porcje żywności. Dosłownie dwie trzecie pokarmu dorastającego yorka powinny stanowić składniki białkowe. Białko yorkshire terrier znajdzie w różnych pokarmach, a na przykład w mięsie jak chociażby wołowe, drobiowe czy cielęcina. Wśród tych pokarmów może znaleźć się również biały ser i dużo innych produktów. Tak powinien żywić się york.

1 thought on “Yorkshire Terrier żywienie

  1. Martyna

    Z jednej strony York potrzebuje bardzo dużo białka w swojej diecie, ale nie można mu podawać wszystkich rodzajów produktów, gdzie jest białko a które spożywa człowiek. Na przykład mleko i jaja odpadają. Najlepszym rozwiązaniem gdy nie ma się czasu, by samemu przygotowywać pokarmy dla Yorka z takich produktów, które są ekologiczne i zdrowe to po prostu postawienie na pełnowartościowe karmy. W ten sposób yorkshire terrier żywienie będzie dostawał każdego dnia odpowiednią dawkę wszystkich makro i mikroelementów.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *