Zaginął york

      1 komentarz do Zaginął york

York mojej znajomej zaginął. Bardzo się martwi i w związku z tym chciałbym jej pomóc w poszukiwaniach. Co takiego mogę zrobić, żeby jakoś przyczynić się do odnalezienia yorka?

Yorkshire Terrier Nelunia

Yorkshire Terrier Nelunia

Nie będzie łatwo, ale dla chcącego nie ma żadnych przeszkód. Na pewno powinieneś wydrukować jak najwięcej zdjęć tego yorka i rozwiesić w okolicy gdzie się da. Poza tym zamieść ogłoszenia w internecie i przede wszystkim na Facebooku. Tam teraz takie ogłoszenia zamieszczane są bardzo często i niektórzy uważają że to bardzo skuteczne. Więc warto spróbować.

1 thought on “Zaginął york

  1. Milutka

    Ostatnio zaginął mi york. Okolice Lublina. Pies przestraszył się I uciekł. Zawsze go puszczałam normalnie bez smyczy, żeby mógł sobie pobiegać. Nigdy czegoś takiego nie było. Nigdy pies się nie bał, a teraz się przestraszył I pobiegł. Jest to pies malutki. Ma ciemniejszą barwę mieszaną z jaśniejszą, ale uszy ma jaśniejsze od całej reszty sierści. Pies miał jasną, niebieską obrożę. Nie miał chyba medalika w momencie ucieczki. Nie wiem, bo nie umiem w domu znaleźć, ale wydaje mi się że mu to ściągałam. No ale może nie mieć. Proszę o kontakt.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *